slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Роботи з реконструкції автотранспортної розв’язки завершуються 26/4/2013

Реконструкція автотранспортної розв’язки біля залізничного вокзалу м.Севастополь, що тривала майже рік, добігає свого кінця.

Придніпровські залізничники практично повністю виконали взяті на себе зобов’язання - залишаються останні деталі, як-от: вивезти рештки будівельного сміття, щось підфарбувати, закінчити озеленення тощо.

Роботи ж з асфальтування двох додаткових мостів-новобудов, якими було розширено проїжджу частину існуючого, у дуже стислі строки має виконати місто, щоб до Дня Перемоги, як і було обіцяно, відкрити автотранспортний рух усіма смугами мосту.

Голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, який разом із начальником ДП «Придніпровська залізниця» Ігорем Гладкіх оглянув об’єкт, введення в експлуатацію якого дозволить суттєво розвантажити автотранспортну мережу Севастополя, подякував залізничникам за «по-хазяйському зроблену роботу» і за чудовий подарунок жителям міста-героя до 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Міський голова також запевнив учасників реконструкції, що особисто клопотатиме про їх заохочення на найвищому рівні.

Невдовзі порадує городян і сам залізничний вокзал Севастополя – тут виконано ремонт фасадів, перону та пасажирських платформ, а також облаштовано привокзальні сквери з фонтаном, напівпрозорими бесідками та лавочками для відпочинку.

До речі, з 1 травня 2013 року севастопольський вокзал повертається до звичного режиму роботи, тобто прийматиме і ті поїзди, маршрути яких у зв’язку з будівельними роботами на автомобільному мосту майже рік обривалися по станції Сімферополь.