slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Попереджено 4 випадки крадіжок вантажів і майна 6/1/2011

Працівники служби воєнізованої охорони Придніпровської залізниці з 27 грудня 2010 року по 3 січня 2011 року попередили 4 випадки крадіжок вантажів і майна залізниці на суму орієнтовно 370 гривень. При цьому за підозрою у скоєнні крадіжок було затримано 3 особи. В тому числі спільно з міліцією попереджено 2 випадки крадіжок.

Так, наприклад, 30 грудня минулого року при проведенні оперативно-профілактичних заходів на 1074 км перегону Вільнянськ – Новогупалівка оперативною групою стрілецько-пожежної команди Запоріжжя-Ліве була попереджена крадіжка 200 кг металобрухту на суму орієнтовно 200 гривень. Затримати крадіїв не вдалося. Металобрухт передано на вантажний двір станції Запоріжжя-Вантажне.

А ось 03 січня поточного року при проведенні оперативно-профілактичних заходів по станції Чаплине спільною з міліцією оперативною групою стрілецької команди Чаплине була попереджена крадіжка 44кг вугілля, скинутого з піввагона вантажного поїзда, на суму орієнтовно 60 гривень. За спробу її скоєння була затримана непрацююча громадянка, яку разом з вкраденим передано в ЛВМ станції Чаплине.