slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця нагадує правила перевезення дітей та здійснення групових поїздок 30/4/2013

Травневі свята – традиційна пора для туристичних екскурсій, зокрема дитячих. У зв’язку зі збільшення пасажиропотоку у цей період та введенням іменних проїзних документів Придніпровська магістраль ще раз нагадує правила перевезення дітей та оформлення групових поїздок залізничним транспортом.

Посадка в поїзд дітей до 16 років здійснюється за пред’явленням проїзного документа та документа, який підтверджує вік дитини (оригінал свідоцтва про народження, паспорта одного з батьків із наявним записом дітей, посвідчення дитини багатодітної сім`ї тощо).

На усіх квитках, оформлених для перевезення групи, зазначаються прізвище та ім’я її керівника. Нормативними документами не передбачено заміна складу групи. А саме: список, який подається при замовленні групи, повинен співпадати зі списком та пасажирами, які фактично здійснюють поїздку.

Якщо оформлено проїзний документ на конкретну дитину, але замість неї їде інша, то можна тільки повернути проїзний документ дитини, яка з певних причин не буде їхати у складі групи, та придбати новий квиток на іншу дитину, яка буде виконувати поїздку.