slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Під час літніх перевезень 570 студентів спробують себе як провідники пасажирських вагонів 30/4/2013

До цьогорічних літніх перевезень Придніпровська залізниця залучить 570 студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені акад. Лазаряна та технікуму залізничного транспорту, Української державної академії залізничного транспорту, політехнічного коледжу Криворізького національного університету.

Вони спробують себе як провідники пасажирських вагонів у структурних підрозділах пасажирського господарства залізниці (Дніпропетровському та Керченському пасажирському вагонному депо, в пасажирському вагонному депо Запоріжжя-1 та на Криворізькій пасажирській вагонній дільниці).

Кожен із студентів отримав необхідну фахову підготовку у виші, де навчається, і на час роботи буде зарахований до облікового складу того структурного підрозділу, в якому працюватиме.

Підприємство повністю оплачуватиме студентам вартість проїзду до місця роботи та зворотно, забезпечить їм належні санітарно-побутові умови на самих робочих місцях та за необхідності надасть кваліфіковану лікувально-профілактичну допомогу.

Опікуватимуться студентами найдосвідченіші залізничники. Передбачено також заохочення кращих за підсумками літніх перевезень.