slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юні залізничники з Дніпропетровщини вже перевезли 8 тисяч пасажирів 7/5/2013

Дніпропетровська дитяча залізниця, яка днями відкрила свій 77-й сезон, уже перевезла близько 8 тисяч малих та дорослих пасажирів. Тільки у перший день роботи її послугами скористались 2 тис. 240 чоловік.

Перед початком курсування поїздів відбулась урочиста лінійка, під час якої грамоти за успішне професійне навчання отримали кращі вихованці Малої Придніпровської. Затим юні залізничники запросили усіх гостей проїхатись у святковому поїзді просторами міського парку імені Л.Глоби.

«Новий сезон Дніпропетровська дитяча залізниця розпочала з великим натхненням та завзяттям - як якісно новий етап у своїй роботі. Завдяки ініціативності своїх вихованців Мала Придніпровська має власний сайт та сторінку на Youtube, виходить і друковане видання «Юна зміна». Наші досвідчені та вимогливі інструктори докладають максимум зусиль, аби усі вихованці, які змалку пройшли школу майстерності на дитячій магістралі, стали гідними студентами профільних навчальних закладів», - розповів начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

За його словами, юні залізничники завершують будівництво макета Малої Придніпровської. До літа його запланували встановити у станційному вестибюлі, аби кожен відвідувач дитячої магістралі зміг охопити оком усе паркове залізничне містечко в мініатюрі.