slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни 13/5/2013

Напередодні святкування 68-ї річниці Великої Перемоги на Придніпровській магістралі вшанували ветеранів-залізничників, які брали участь у Великій Вітчизняній війні.

Присутніх привітали начальник Придніпровської залізниці Ігор Гладкіх, заступник начальника магістралі Олександр Мазнєв, голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв та голова ради ветеранів Валерій Козловський.

«У житті кожної людини є моменти, які вона пам’ятає все життя. Серед вічних цінностей і Велика Перемога, яку вибороли ви, наші ветерани! Ми пам’ятаємо тих, хто подарував нам можливість жити, творити, ростити дітей та онуків під мирним небом і робимо все можливе, аби кожен з ветеранів відчував себе захищеним та впевненим у завтрашньому дні. У кожному нашому досягненні сьогодні є й ваші заслуги. Ми вчимось на вашому досвіді, переймаємо ваші знання. Тож бажаю вам здоров`я, щастя і довголіття, благополуччя і затишку у родинах та чистого неба над головою», - звернувся до ветеранів Ігор Гладкіх.

Олександр Букреєв та Валерій Козловський також привітали захисників Вітчизни із радісним святом та пообіцяли, що керівництво Придніпровської магістралі й надалі надаватиме необхідну допомогу ветеранам та пенсіонерам-залізничникам.

Цього дня за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у його розвиток, активну громадську діяльність у ветеранських організаціях, наполегливу роботу з виховання молодого покоління, проявлений високий професіоналізм та з нагоди святкування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні почесні грамоти Придніпровської залізниці отримали колишні залізничники - машиністи електровоза П`ятихатського, Джанкойського та локомотивного депо Синельникове Андрій Аюкін, Леонід Братковський та Григорій Доценко, економіст пасажирської служби Володимир Голуб, старший касир товарної станції П`ятихатки Марія Денисенко, водій Дніпропетровської автобази Михайло Донець, електрогазозварник Джанкойського вагонного депо Степан Дрігеніч, слюсар-ремонтник вагонного депо Мудрьона Василь Кліменков, кухонний робітник відділу робітничого постачання Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Раїса Кокоша, багажний касир вокзалу Запоріжжя – 1 Валентина Кондрікова, помічник начальника станції Запоріжжя-1 Тамара Ломейко.

Знаком «Заслужений ветеран Придніпровської залізниці» нагороджено колишніх машиніста-інструктора локомотивного депо Нижньодніпровськ-Вузол Івана Безверхого, ревізора з безпеки руху поїздів Запорізької дирекції залізничних перевезень Михайла Гришина, товарного касира технологічного центру з обробки перевізних документів Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Ніну Занудько, машиніста тепловоза Керченського локомотивного депо Олексія Куропятника, локомотивного диспетчера служби перевезень Володимира Новікова, головного ревізора з безпеки руху Криворізької дирекції залізничних перевезень Семена Собіна.

Усі нагороджені також отримали грошові премії.

Під час зустрічі для присутніх звучали пісні воєнних років у виконанні учасників вокального колективу «Залізничник» Криворізької дирекції залізничних перевезень.

Довідка: на Придніпровській залізниці на обліку знаходяться 4 тис. 612 учасників Великої Вітчизняної війни, з них 748 - учасники бойових дій у ВВВ. Усі вони користуються пільгами, передбаченими чинним законодавством України та Колективним договором Придніпровської залізниці: отримують матеріальну допомогу, безкоштовні проїзні документи, путівки на відпочинок і оздоровлення, підприємство передплачує їм відомчі видання. Усі вони забезпечуються паливом та за бажанням застраховані у рамках Програми добровільного медичного страхування.