slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці заохочують новаторство 13/5/2013

На Придніпровській магістралі прагнуть якомога повніше використовувати творчий потенціал своїх працівників, а також суттєво підвищити роль раціоналізаторства у поліпшенні економічних показників роботи підприємства.

Щоб стимулювати новаторський підхід до вирішення актуальних питань самої магістралі і залізничної галузі в цілому – таких, як економія паливно-енергетичних, матеріальних та сировинних ресурсів, модернізація неекономічного обладнання, зменшення матеріалоємності виробництва, ліквідація важкої ручної праці, підвищення безпеки трудової діяльності, якості та надійності виконуваних робіт, зниження негативного впливу на навколишнє середовище тощо - на підприємстві оголосили дорожні тематичні конкурси на кращі раціоналізаторські пропозиції у 2013 році.

До розгляду приймаються колективні чи індивідуальні розробки новаторів, що відповідають тематиці та будуть успішно впроваджені у виробництво протягом поточного року.

Матеріали повинні вміщувати докладний опис технічного рішення з необхідними конструктивними розробками, документи, які підтверджують впровадження раціоналізаторської пропозиції у виробництво та її ефективність, містять висновок про технічний рівень розробки, її значення для господарства та можливість використання в інших структурних підрозділах залізниці.

Кращих раціоналізаторів (одноосібно чи творчу групу) буде заохочено грошовими преміями. Окрему винагороду встановлено для преміювання молодих (до 30 років) залізничників-новаторів.

Підсумки дорожніх конкурсів буде підбито на початку 2014 року спеціальною комісією підприємства.