slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Закликаємо водіїв транспортних засобів до дотримання правил дорожнього руху 16/5/2013

За 4 місяці 2013 року на залізничних коліях Придніпровської залізниці сталось 2 дорожньо-транспортних пригоди, в яких, на щастя, ніхто не постраждав. Для порівняння з аналогічним періодом 2012 року: на залізниці сталось 3 ДТП, в яких травмувалась 1 людина.

Усі дорожньо-транспортні пригоди як цьогоріч, так і минулого року, стались з вини водіїв.

Для забезпечення безпеки руху на об’єктах залізничної інфраструктури Придніпровська магістраль вживає комплексні організаційно-технічні та пропагандистські заходи.

Зокрема, з початку року на переїздах перегонів Урожайна – Краснопартизанська, Мелітополь – Тащенак, Обільна – Мелітополь, Жовтокам’янка – Апостолове, Гайчур – Гуляйполе залізничники вклали 7 комплектів настилів зі збірного залізобетону, низку переїздів обладнали світлодіодними голівками.

З профілактичною метою серед водіїв автотранспортних засобів на переїздах, у квиткових касах, приміських та пасажирських поїздах розповсюджено 20 тис. флаєрів з інформацією щодо безпеки руху.

Придніпровська залізниця звертає увагу водіїв автотранспорту, їх пасажирів та усіх, хто перебуває поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, на те, що основною запорукою безпеки на коліях і переїздах є виконання правил дорожнього руху, уважність, дисциплінованість водіїв, які беруть на себе відповідальність за життя і здоров’я своїх пасажирів.

Залізничники просять водіїв автотранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема, перетину залізничних переїздів, не нехтувати власною безпекою, безпекою пасажирів та не створювати загрози життю і здоров’ю членів локомотивних бригад.