slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці дбають про кадровий потенціал 16/5/2013

На Придніпровській залізниці проводиться робота з підвищення кваліфікаційного рівня працівників: підвищення кваліфікації, освоєння суміжних професій, перенавчання на нові.

Протягом 1 кварталу 2013 року підготовку та перепідготовку за новими та суміжними професіями пройшли 170 залізничників. З них 60 - у Дніпропетровському та Марганецькому центрах професійного розвитку персоналу залізниці (ЦПРПЗ), 94 робітники освоїли нові професії на виробництві, 2 залізничники - у Золотоніській технічній школі Укрзалізниці, 14 – в інших навчальних закладах.

Крім того, 992 залізничники підвищили кваліфікацію: 100 – у Дніпропетровському та Марганецькому ЦПРПЗ, 29 - у Золотоніській технічній школі та 66 - в інших навчальних закладах.

За цей період на виробництві свій кваліфікаційний рівень підвищили 797 залізничників, з яких 368 отримали більш високий розряд (клас, категорію).

Загалом, протягом року на підприємстві заплановано підготувати та перепідготувати за новими професіями 1 тис. 352 залізничників, підвищити свою кваліфікацію мають 5 тис. 139 працівників магістралі.

Нагадаємо, що на Придніпровській магістралі працює два центри професійного розвитку персоналу залізниці - Дніпропетровський та Марганецький, які готують спеціалістів за 41 професією: монтер колії, стропальник, складач поїздів, машиніст, касир, провідник, сигналіст, оглядач-ремонтник вагонів, електромонтер контактної мережі та тягової підстанції та ін.