slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця дбає про вантажі, які перевозить 16/5/2013

Протягом 4-х місяців 2013 року силами оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попереджено 62 крадіжки вантажів, які перевозило підприємство, на суму близько 36 тисяч гривень. За підозрою у їх скоєнні затримали 58 чоловік.

Найчастіше крадії зазіхали на вугілля, брухт, металопрокат, феросплави, мінеральні добрива, а також на тенти для укриття вантажів.

Найбільш криміногенними з огляду на крадіжки вантажів є ділянки Синельникове-2 – Синельникове-1 – Вишневецьке, П’ятихатки – Верхівцеве – Воскобійня; станції Богуславський, Миколаївка-Донецька, Чаплине, Таврійськ, Багерове, Чистопілля.

На Придніпровській залізниці вживають низку заходів для унеможливлення крадіжок вантажів, які перевозить підприємство. Зокрема, спільно з правоохоронцями перевіряються пункти прийому брухту, куди нерідко потрапляє поцуплене з вагонів та деталі верхньої будови колії; проводяться регулярні відпрацювання найбільш криміногенних ділянок залізниці та спільні з міліцією оперативно-профілактичні операції «Вугілля», «Металіст»; виставляються пересувні пікети.

Крім того, посилено оперативно-профілактичну роботу з попередження порушень правил на залізничному транспорті. За звітний період затримано 966 порушників безпечної поведінки на об’єктах залізничної інфраструктури, 501 з них оштрафували на суму 17,3 тис. грн.