slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юні залізничники активно займаються благодійністю та профорієнтацією 20/5/2013

Дніпропетровська дитяча залізниця продовжує благодійну акцію з безкоштовного перевезення соціально незахищених дітей.

25 травня 2013 року d гості до юних залізничників Малої Придніпровської завітають вихованці дитячого будинку № 3 Дніпропетровськ.

Дитяча залізниця дуже відповідально поставилась до цієї зустрічі. Її вихованці підготували цікаві розповіді про свою роботу та фільм про рідну магістраль. Принагідно вони проведуть профілактичні бесіди про правила безпечного поводження на залізничних об’єктах та безкоштовно покатають гостей на поїзді.

«Благодійні акції з перевезення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стали доброю традицією на нашій залізниці. Ми безкоштовно катаємо їх на поїздах, спілкуємось у форматі «запитання-відповідь», граємо у навчальні ігри. Крім того, наші вихованці охоче розповідають про свою роботу, проводячи своєрідну профорієнтацію серед ровесників. Адже у нас гарна практична база - і кожна дитина, яка пройшла у нас навчання, стає достойним студентом профільних навчальних закладів», - прокоментував захід начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

Нагадаємо, що у 2012 році юні залізничники покатали близько 20 груп дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та вихованців будинків сімейного типу.

За результатами навчання у минулому році студентами професійно-технічних навчальних закладів та вишів (Дніпропетровських технікуму залізничного транспорту, професійного залізничного ліцею № 56 та Національного університету залізничного транспорту імені академіка Лазаряна) стали 55 вихованців Малої Придніпровської.