slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Цьогоріч залізниця запланувала оздоровити більше 4 тисяч дітей своїх працівників 29/5/2013

Протягом літніх канікул у дитячих оздоровчих закладах Придніпровської магістралі відпочинуть більше 4 тис. дітей залізничників.

Перша зміна тут стартує 9 червня: юних гостей зустрічатиме дитячий оздоровчий заклад «Маяк» (Арабатська Стрілка), у якому за сезон побувають 560 дітлахів. Наступний – ДОЛ «Айвазовський» (м.Феодосія), де до осені відпочинуть та оздоровляться 780 дітей. Пансіонат ім. Ю.О.Гагаріна (м.Євпаторія) протягом літа прийме 1263 дітей та підлітків, у «Соколі» (Арабатська стрілка) побувають 1260, а в «Юному локомотивці» (с.Великий Луг) – 150 юних відпочивальників.

Уже розпочався сезон відпочинку в дорожніх оздоровницях для працівників залізниці та членів їх родин, а також для пенсіонерів-залізничників. Відпочивальників наразі приймають пансіонати «Феодосія» (м.Феодосія), «Запоріжжя» та «Прибій» (Арабатська стрілка).

У повній готовності до відкриття пансіонат імені Ю.О.Гагаріна (м.Євпаторія) та відділення цього пансіонату на станції Прибережна.

На підготовку до цьогорічного літнього сезону відомчих закладів оздоровлення та відпочинку: ремонт, закупівлю необхідних меблів, техніки тощо - Придніпровська залізниця витратила більше 7 мільйонів гривень.

Слід зазначити, що згідно з Колективним договором підприємства працівники магістралі, їх діти та пенсіонери-залізничники отримують путівки за 20-30% від їхньої фактичної вартості.