slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дитяча залізниця у День захисту дітей запрошує до себе дітвору міста 30/5/113

1 червня, у День захисту дітей, юні залізничники Дніпропетровської дитячої магістралі запрошують до себе міську дітвору.

«Цього святкового дня Мала Придніпровська чекає у гості усіх дітей Дніпропетровська і особливо тих, хто найменш захищений, – дітей-сиріт, вихованців дитячих будинків, дітей із неповних родин. Юні залізничники проведуть для них екскурсію мальовничим парком ім. Глоби, розкажуть цікаві випадки з історії дитячої залізниці. Одним словом, зроблять усе, аби цей день дітлахи провели весело, активно та корисно», - розповів начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

А поки більша частина юних залізничників готується до напливу малих та дорослих відвідувачів, їх колеги активно відстоюють честь рідної залізниці на IX Всеукраїнському зльоті юних залізничників, який триває у Харкові: разом зі своїми колегами зі Львівської, Київської, Запорізької, Луцької, Рівненської, Донецької та Харківської дитячих магістралей вони змагаються у професійної майстерності - за звання кращого серед організаторів руху поїздів та машиністів тепловоза, а також найбільшого знавця загального курсу залізниць, колійного та вагонного господарств тощо.