slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Попереджено 12 випадків крадіжок вантажів і майна 7/2/2011

Працівники служби воєнізованої охорони Придніпровської залізниці з 31 січня по 6 лютого 2011 року спільно зі співробітниками транспортної міліції та залученням службових собак попередили 12 випадків крадіжок вантажів і майна залізниці на суму понад 6 тис. грн. За підозрою у скоєнні крадіжок затримано 16 осіб.

Так, наприклад, 4 лютого під час проведення оперативно-профілактичних заходів на станції Передатна міліція разом з оперативною групою стрілецької команди (СК) Запоріжжя-1 затримала 2-х непрацюючих громадян, які намагалися викрасти 2-і магістральні частини повітророзподільників, зняті з вагонів, на суму орієнтовно 3 тис.200 грн. Правопорушники затримані та разом із вкраденим майном передані до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.

Цього ж дня при проведенні оперативно-профілактичних заходів на станції Іларіонове міліція спільно з оперативною групою СК Синельникове – 1 затримала 2-х непрацюючих громадян, які намагалися викрасти одну тонну вугілля на суму орієнтовно 700 грн. Правопорушників затримали та передали до лінійного відділу міліції на станції Синельникове – 1.

А ось 3 лютого під час оперативно-розшукових робіт міліція разом з оперативною групою СК Синельникове-1 затримала 3-х громадян, які намагалися збути викрадену напередодні на станції рейку завдовжки 12,5 м. Сума збитків склала орієнтовно 800 грн. Затримані злодії разом з вкраденим майном передані до лінійного відділу міліції на станції Синельникове – 1.