slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У травні безкоштовним проїздом у поїздах «Інтресіті+» скористались 45 ветеранів 3/6/2013

У рамках благодійної акції Укрзалізниці «Ми пам`ятаємо», присвяченої Дню Перемоги, швидкісними поїздами категорії «Інтерсіті+» (Хюндай) у напрямку Дніпропетровськ-Київ та зворотно безкоштовно скористались 45 інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни. Крім того, 50-відсоткову знижку було надано і їх супровідникам.

Нагадаємо, що з 1 по 31 травня 2013 року інваліди (I-III груп) та учасники ВВВ у рамках благодійної акції «Ми пам’ятаємо» могли здійснити нелімітований безкоштовний проїзд у вагонах першого класу усіх поїздів Інтерсіті+, які сполучають Київ з Дніпропетровськом, Донецьком, Львовом та Харковом.

Довідка: відповідно до встановленого переліку пільг, інваліди Великої Вітчизняної війни I і II груп мають право на безкоштовну проїздку (туди та зворотно) у поїздах дальнього слідування лише раз на рік.

Інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та учасники Великої Вітчизняної війни можуть обрати або проїзд один раз на рік з 50-відсотковою знижкою, або безкоштовний проїзд один раз на два роки (туди та зворотно). У цих випадках їм надаються безкоштовні талони на проїзд залізничним транспортом.

Завдяки проведенню акції «Ми пам’ятаємо» зазначені категорії громадян мали можливість зекономити талони, які дають право на пільговий проїзд, і використати їх в інший період, а протягом травня безкоштовно подорожувати у швидкісних електропоїздах Інтерісіті+.