slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Міжнародного дня захисту дітей на залізниці вітали обдаровану дітвору 4/6/2013

На Придніпровській залізниці приєдналися до святкових заходів, якими Дніпропетровщина відзначала Міжнародний день захисту дітей.

В актовій залі зібрали обдарованих дітей працівників управління Придніпровської магістралі, які брали участь у творчому конкурсі «Моє Придніпров’я», присвяченому 200-річчю від дня народження всесвітньо відомого українського митця Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що цей конкурс був оголошений профспілкою служб управління Придніпровської залізниці на початку квітня 2013 року з метою формування в підростаючого покоління активної громадянської позиції, виявлення та підтримки творчо обдарованої дітвори, заохочення її до розвитку та самовдосконалення.

Юні учасники конкурсу втілили своє бачення рідного краю у малюнках та віршах, які й оцінювало безпристрасне журі з числа профспілкового активу, а також охочі працівники управління Придніпровської залізниці, що мали змогу проголосувати за роботи, які їм сподобались.

У підсумку кращими визнано конкурсні роботи: у молодшій віковій групі (6 – 10 років) – Влади Степаненко (1 місце), Катрусі Поліщук (2-е) та Аліни Пуговкіної (3-є); у старшій віковій групі (10 – 14 років) – Миколи Ткаченка, Ані Сєрих та Ані Бишкониці (1-е, 2-е, 3-є місце відповідно). Приз глядацьких симпатій дістався Паші Кирсаню.

Чимало конкурсантів висловило бажання захистити свої творчі роботи віршованими та музичними виступами – і в актовій залі управління залунали рядки з Шевченкового «Заповіту» та «Гайдамаків», ніжно заспівала славетна українська домра.

За перемогу в творчому конкурсі «золотих» призерів було заохочено безкоштовними путівками до відомчих дитячих оздоровниць, за друге-третє місця – грошовими преміями. Утім, «на морозиво» від профспілок перепало усім юним конкурсантам - на додаток до приємних подарунків.

«Ми дуже раді активності нашої дітвори, відверто здивовані й захоплені летом її фантазії, неординарним баченням світу, - зазначила заступник голови профспілки служб управління Ірина Демченко. – І вдячні батькам-залізничникам, які виховують таких обдарованих дітей, приділяють увагу їхньому розвитку, самовираженню, творчому пошуку. А профспілки, своєю чергою, теж працюватимуть над тим, щоб заохочувати дітвору наших працівників до творчості, - підсумувала І.Демченко.