slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Основна причина травмувань на залізничних об`єктах – порушення встановлених правил 6/6/2013

За 5 місяців 2013 року на залізничних об`єктах підприємства травмувалось 46 громадян, не повязаних з виробництвом, з них 4 дитини віком до 16 років. У травні ці показники були 12 чоловік та 2 дітей відповідно.

Причини травмувань - порушення громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті України, зокрема, спроби переходити залізничні колії перед поїздом, що наближається, у невстановлених місцях, необачне ходіння вздовж колій чи по них.

З метою попередження невиробничого травматизму залізничники вживають ряд організаційно-технічних заходів. Так, на усіх вокзалах та станціях пасажирів регулярно сповіщають по гучномовцю про наближення рухомого складу чи маневрову роботу.

На підприємстві виконують ремонт залізничних переїздів, приладів зовнішнього освітлення станцій, переїздів та посадкових платформ, встановлюють інформаційні стенди попереджувального змісту тощо.

А у травні поточного року під час місячника профілактично-роз`яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізниці фахівці служби охорони праці магістралі прочитали низку лекцій, продемонстрували відеоматеріали та розповсюдили тематичні пам’ятки серед учнів середніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, прилеглих до залізничних об’єктів, на території Дніпропетровської, Запорізької областей та АР Крим.