slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Близько 50 кваліфікованих медиків працюватимуть у відомчих оздоровчих закладах залізниці 13/6/113

Для роботи у відомчих оздоровчих закладах протягом цьогорічного літа Придніпровська залізниця направляє близько 50 медичних працівників.

Як підкреслили у медичній службі магістралі, медперсонал повністю забезпечений необхідними ліками та обладнанням і готовий у будь-який момент надати професійну медичну допомогу тим, хто її потребуватиме.

Нагадаємо, що цьогоріч Придніпровська залізниця запланувала оздоровити більше 4 тисяч дітей своїх працівників у дитячих закладах відпочинку «Маяк» (Арабатська стрілка), «Айвазовський» (м.Феодосія), «Сокіл» (Арабатська стрілка), «Юний локомотивець» (с.Великий Луг) та в пансіонаті ім. Ю.О.Гагаріна (м. Євпаторія).

Працівників залізниці, членів їх родин та пенсіонерів-залізничників приймають пансіонати «Феодосія» (м. Феодосія), «Запоріжжя» та «Прибій» (Арабатська стрілка), імені Ю.О.Гагаріна (м. Євпаторія) та відділення цього пансіонату на станції Прибережна.

На підготовку відомчих закладів оздоровлення до літнього сезону 2013 року (ремонт, закупівлю необхідних меблів, техніки тощо) Придніпровська залізниця направила більше 7 мільйонів гривень.

Довідка: Згідно з Колективним договором підприємства працівники магістралі, їх діти та пенсіонери-залізничники отримують путівки за 20-30% від їхньої фактичної вартості.