slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На переїздах і коліях залізниці зменшується кількість ДТП 13/6/113

На Придніпровській залізниці зменшується кількість дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв автотранспортних засобів.

Так, за 5 місяців 2013 року на коліях та переїздах магістралі сталось 2 ДТП без постраждалих проти 4 ДТП з трьома травмованими за аналогічний період минулого року. Причина усіх цьогорічних пригод – порушення правил дорожнього руху водіями автівок.

Аби зробити залізничну інфраструктуру більш зручною та безпечною для автотранспорту, на Придніпровській магістралі вживають низку технічних та профілактичних заходів.

Зокрема, з початку 2013 року закрито для автомобільного руху один переїзд (на ділянці Жовті Води-1 – Жовті Води-2), ще два (неподалік Синельникового-1) переведено в розряд технологічних.

На десяти залізничних переїздах укладено 15 комплектів настилу, в тому числі 11- зі збірного залізобетону.

За цей період на залізничних переїздах впроваджено 4 світлодіодні голівки, а на технологічному переїзді станції Інкерман-2 - схему включення ламп переїзних світлофорів на постійне горіння у разі несправності комплекту реле мигтіння.

Надруковано та розповсюджено на залізничних переїздах, у квиткових касах, приміських та пасажирських поїздах у дальньому сполученні та серед водіїв 20 тис. флаєрів, що містять інформацію про безпеку руху на залізничних переїздах тощо.

На Придніпровській залізниці нагадують, що відповідно до розділу 20 Правил дорожнього руху України рух через переїзд забороняється, якщо:

- черговий по переїзду подає сигнал заборони руху — стоїть до водія грудьми або спиною з піднятим над головою жезлом (червоним ліхтарем чи прапорцем) або з витягнутими в сторони руками; шлагбаум опущений або почав опускатися;

- увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума;

- за переїздом утворився затор, який змусить водія зупинитися на переїзді;

- до переїзду в межах видимості наближається поїзд (локомотив, дрезина).