slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Роботи на вокзалі станції Рокувата у самому розпалі 13/6/113

Будівництво залізничного вокзалу на станції Рокувата у Кривому Розі ведеться швидкими темпами: на об’єкті у дві зміни працюють близько 80 чоловік.

Уже виконано значні обсяги демонтажних, земельних та бетонних робіт, практично повністю завершено капітальний ремонт пасажирської платформи на станції.

Зараз залізничники активно працюють над цегельною кладкою стін, монтажем плит перекриття, металоконструкцій колон та балок, облаштуванням металічних та залізобетонних перемичок тощо.

Загальна сума виконаних робіт складає 3 млн 254 тис. грн.

До кінця вересня підприємство запланувало завершити внутрішні та зовнішні оздоблювальні, електромонтажні, вентиляційні та санітарно-технічні роботи, а також монтаж обладнання.

Нагадаємо, що проектну документацію на об’єкт «Будівництво вокзалу ст. Рокувата Придніпровської залізниці» розроблено ВАТ «Інститут «Дніпрогіпротранс».

Проект передбачає комплекс будівельних робіт: знесення старих будівель і споруд, будівництво нової трансформаторної підстанції та самого вокзалу, благоустрій прилеглої території тощо.

Генпідрядником будівництва визначено Криворізьке будівельно-монтажне експлуатаційне управління Придніпровської залізниці.