slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Цього літа залізниця запропонує пасажирам понад 739 тисяч місць у кримському напрямку 14/6/113

Для задоволення попиту пасажирів на перевезення у кримському напрямку влітку 2013 року Придніпровська залізниця призначила 5 цілорічних та 6 літніх поїздів, в яких пасажирам в період з 1 червня по 31 серпня буде запропоновано 739 тис. 440 місць.

Зокрема, в сезон масового відпочинку складом Придніпровської магістралі на Крим курсуватимуть:

- у міждержавному сполученні: потяги №68 Москва – Сімферополь, №18 Москва – Севастополь, №212 Москва – Феодосія, №264 Москва – Євпаторія, №70 Москва – Бердянськ. Наразі заселеність цих поїздів на різні дати складає від 35% до 72%;

- у внутрішньодержавному сполученні: потяги №90 Дніпропетровськ – Сімферополь, №218 Дніпропетровськ – Феодосія, №226 Дніпропетровськ – Євпаторія, №40 Київ – Севастополь, №146 Київ – Сімферополь, №144 Кривий Ріг – Сімферополь. Заселеність цих поїздів на поточний момент на різні дати становить від 44% до 72%.

Крім того, Придніпровською залізницею у кримському напрямку курсують транзитні поїзди складом інших залізниць України та пасажирські експреси Української залізничної швидкісної компанії – Hyundai Rotem (сполученням Дніпропетровськ – Сімферополь) та Skoda (сполученням Донецьк – Сімферополь та Харків – Сімферополь), якими жителі Придніпров’я теж можуть скористатися.

Зокрема, швидкісний експрес №152\151 Дніпропетровськ – Сімферополь долає відстань до столиці Криму і зворотно всього за 4 години 55 хв. З Дніпропетровська він вирушає щоденно о 08.45, в Сімферополі – о 13.40, зворотно – о 17.04, у Дніпропетровську – о 21.59. Квитки на цей та решту швидкісних пасажирських поїздів у достатній кількості є у вільному продажу.

На поточний момент по Придніпровській залізниці потреби в призначенні додаткових поїздів у кримському напрямку немає.

Нагадуємо пасажирам, яким треба виїжджати терміново, а також тим, хто необачно відклав придбання залізничного квитка на останній день: безпосередньо у день відправлення знімається уся бронь на поїзди дальнього сполучення: за добу до відправлення поїзда, наступний вид броні - за 6 годин та остання – за 2 години до відправлення поїзда, місця надходять у вільний продаж до усіх залізничних кас і он-лайн систем резервування та придбання квитків.