slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Про стан робіт у місті Марганець 11/2/2011

Капітальний ремонт центральної міської лікарні м. Марганець буде закінчено 1 березня цього року, а будівництво автодорожнього шляхопроводу над залізничними коліями на 116 км перегону Нікополь-Марганець планується завершити 1 квітня. Про це в ході виїзної наради, яку провів 10 лютого голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул, повідомив начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Учасники наради оглянули лікарняний корпус, який складається з трьох будівель (хірургічного корпусу на 100 ліжок, адміністративного корпусу та поліклініки на 600 відвідувань за зміну), а також прилеглу територію та під’їзні шляхи до медичного закладу, поспілкувалися з керівництвом лікарні щодо проблемних питань.

На поточний момент силами Придніпровської залізниці та підрядних організацій у міській лікарні Марганця повністю відремонтовано покрівлю (3543 кв.м) та пофарбовано фасад; встановлено 561 вікно з металопластику, закінчено ремонт цоколя (404 кв.м) та вимощення (751 кв.м). На 99% виконано роботи з облицювання стін глазурованою плиткою та встановлення дверей, на 98% - оздоблювання стелі, на 84% - стін, на 80% виконано роботи з облицювання підлоги плиткою. Загалом на об’єкті задіяно близько 400 працівників, усі роботи ведуться в межах графіка.

Нагадаємо, що капітальний ремонт центральної лікарні м. Марганець розпочато 26 жовтня 2010 року на виконання п.11 протоколу №1 засідання Урядової комісії з розслідування причин ДТП, що сталася біля м. Марганець 12 жовтня 2010 р. Кошторисна вартість робіт перевищує 21 млн. гривень.

Також Олександр Момот разом із керівником області відвідав будівництво автодорожнього шляхопроводу над залізничними коліями на 116 км перегону Нікополь-Марганець, де, сталася страшна трагедія, що забрала життя 43 людей.

На поточний момент повністю виконано роботи з будівництва 6 опор шляхопроводу. Встановлені тимчасові опори для монтажу прольотів, які потім буде демонтовано. З обох боків підготовлено майданчики для зварювальних робіт з укрупнення прольотів. Завезено понад 20100 куб.м ґрунту для влаштування підходів до шляхопроводу.

Виготовленням металевих прольотних споруд займається Дніпропетровський завод ім. Бабушкіна. 8-9 лютого 2011 р. комісією були прийняті складові 1-го та 3-го блоків мосту. На 12 лютого заплановано доставку блоків на будмайданчик для укрупнення та монтажу, який має завершитися до 8 березня цього року.

Розглянуто конкурсні пропозиції щодо вулиці місцевого значення від вул. Панфілова до вул. Горького, яка виконуватиме роль підходів до шляхопроводу. Після закінчення будівельних робіт довжина прольотної споруди становитиме 42, 1 м, а загальна вага складе понад 167 т. Двосмугова вулиця протяжністю 620 м і завширшки 3, 5 м матиме півтораметрові тротуари для пішохідного руху та освітлення у нічний час. Кошторисна вартість усіх робіт на шляхопроводі складає 24,8 млн. гривень, з яких 16, 3 млн. буде витрачено на будівництво шляхопроводу над залізничними коліями, а 8, 5 млн. – на будівництво вулиці місцевого значення.