slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Запорізькій дитячій залізниці побувало більше 28 тисяч відвідувачів 3/7/2013

Запорізька дитяча залізниця продовжує бити рекорди з відвідування гостей та мешканців міста.

З початку відкриття нового сезону роботи на ній вже встигли побувати, покататись чи оглянути єдині в індустріальному мегаполісі зоокуточок та тераріум 28 тис 250 дорослих та дітей.

Крім того, юні залізничники встигли приділити особливу увагу і 350 дітям з особливими потребами, сиротам, позбавленим батьківського піклування, вихованцям будинків інвалідів тощо. Для них влаштували цікаві екскурсії на поїзді та бесіди, показали Поляну казок, дендраріум, тераріум та зоокуточок.

«У нас створені усі умови для якісного відпочинку та перебування мешканців та гостей Запоріжжя. Наші вихованці охоче покатають усіх бажаючих на поїзді, розкажуть цікаві факти з історії та роботи дитячої магістралі. Маємо єдиний в Запоріжжі зоокуточок та тераріум, унікальні колекції рослин, видів птахів та рептилій. Гостинно запрошуємо усіх на Запорізьку дитячу залізницю», - розповів начальник ЗДЗ Михайло Черненький.

Довідка: Запорізька дитяча залізниця (ЗДЗ) відкрита 19 травня 1972 року, є найдовшою дитячою залізницею України. Її протяжність – 8,6 км. На шляху слідування є штучний тунель завдовжки 80 м. ЗДЗ є справжньою оазою серед промислового мегаполісу: на своїй території має великий зоопарк, акваріум, тераріум та зимовий сад.