slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За три святкові дні залізниця перевезла більше 132 тисяч пасажирів 3/7/2013

Протягом святкових днів з нагоди державного свята Дня Конституції України, з 27 по 30 червня 2013 року Придніпровська залізниця у дальньому сполученні перевезла 132, 3 тисячі пасажирів.

Найбільшим попитом у цей період користувались поїзди кримського напрямку.

Нагадаємо, що з 27 травня 2013 року на Придніпровській залізниці відкрили рух швидкісних поїздів класу "Інтерсіті+" (Hyundai Rotem) № 152/151 Дніпропетровськ-Сімферополь і зворотно, які за 5 годин довозять пасажирів з обласного центру до столиці Південного узбережжя Криму. Також магістраллю курсують ряд транзитних поїздів складом інших залізниць України та швидкісні поїзди Skoda (сполученням Донецьк – Сімферополь та Харків – Сімферополь), якими також можуть скористатись мешканці Запоріжжя, Мелітополя та Джанкою.

До уваги пасажирів, яким потрібно терміново виїжджати: безпосередньо у день відправлення знімається уся бронь на поїзди далекого сполучення: за добу до відправлення поїзда, наступний вид броні за 6 годин та за остання – 2 години до відправлення поїзда, після чого місця надходять у вільний продаж до усіх залізничних кас та он-лайн систем резервування та придбання квитків.