slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Про запізнення поїздів можна дізнатися в режимі реального часу на офіційному сайті УЗ 5/7/113

До послуг пасажирів розроблена та з липня впроваджена у дослідну експлуатацію інформаційна система про запізнення поїздів, яка працює у режимі реального часу.

Інформацію про затримки поїздів пасажири мають змогу отримати на офіційному сайті Укрзалізниці за посиланням http://www.uz.gov.ua/passengers/delay_info/.

Завдяки інформаційній системі пасажири можуть дізнатися про запізнення поїздів по найбільших залізничних станціях і обласних центрах, але уже найближчим часом перелік станції буде збільшено.

Також Укрзалізниця продовжує удосконалення інформаційно-довідкової системи на своєму офіційному порталі про розклад руху поїздів. У системі стануть доступними для пасажирів дані про розклад руху поїздів країн СНД та буде створено можливість спланувати поїздку по території країн СНД с однією пересадкою.

Роботи над удосконаленням веб-порталу Укрзалізниці проводяться в рамках виконання пункту №173.1 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».