slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Жоден відвідувач вокзалів магістралі не має постражджати від спеки. 16/7/113

Придніпровська залізниця подбала, аби зависока температура не стала на заваді комфорту та безпеки пасажирів вокзалів Дніпропетровської, Запорізької областей та АР Крим, не вплинула на стан їх здоров`я та самопочуття.

Кожен вокзал забезпечили необхідною кількістю питної води, яку можна попросити у чергового по вокзалу чи у медичних пунктах. Останні працюють цілодобово, оснащені кондиціонерами чи вентиляторами (для підтримання постійної, комфортної температури повітря) та медичними апаратами для надання допомоги. Усі медичні фахівці мають при собі аптечку з необхідним набором лікарських засобів.

Крім того, працівники вокзалів знають чіткі інструкції, як поводитись коли людині поряд стало зле від спеки.

Медики Придніпровської залізниці нагадують громадянам прості але дієві заходи, які допоможуть уберегтись від спеки (особливо це стосується людей з серцево-судинними та неврологічними захворюваннями):

- по можливості обмежити своє перебування на відкритому повітрі з 11.00 до 18.00;

- під час перебування на вулиці слід використовувати головні убори (чи сонцезахисну парасольку) та одяг світлих кольорів з натуральних тканин, завжди носити пляшку питної води;

- не перевантажувати серцево-судинну систему фізичною роботою чи вправами;

- не переїдати, надавати перевагу легкій їжі та напоям (овочам, фруктам, рибі замість мяса, зеленому чаю, натуральним сокам та чистій воді).

На Придніпровській магістралі діють 6 цілодобових медичних пунктів на залізничних вокзалах Дніпропетровськ-Головний, Кривий Ріг-Головний, Запоріжжя, Сімферополь, Джанкой та Мелітополь, де постійно чергують близько 20 медиків.