slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Оновлений Будинок науки і техніки на станції Апостолове прийняв перших гостей 2/8/2013

Сьогодні, 2 серпня, після тривалого капітального ремонту відчинив двері для відвідувачів Будинок науки і техніки Апостолівської дистанції сигналізації та зв’язку Придніпровської залізниці.

Його першими гостями стали придніпровські залізничники на чолі з начальником підприємства Ігорем Гладкіх, адже саме їх зусиллями цей заклад культурно-масового відпочинку городян перетворився на сучасну та комфортну споруду; керівники Апостолівської районної державної адміністрації та міста Апостолового, місцеві жителі.

Ремонтні роботи, які через значну зношеність будівлі та брак фінансування велися з 2010 року, до невпізнанності змінили зовнішній вигляд та інтер’єр Будинку науки і техніки залізничників, а також прилеглу до нього територію.

Будівля отримала нову каналізаційну, водогінну та електричну мережі, автономне електричне опалення, тут було встановлено кондиціонери, пожежну та охоронну сигналізацію, збудовано два внутрішні туалети, а надвірний приведено у відповідність до сучасних санітарних вимог.

Повністю оновлено також покрівлю будинку, на металопластикові замінено старі вікна та двері, зовнішні стіни будівлі оздобили «короїдом», довкола неї облаштували зелені газони та нові асфальтові доріжки.

Зазнали вражаючих змін і внутрішні приміщення закладу: у фойє, глядацькому залі на 284 місця та танцкласі змонтовано натяжну стелю, їх стіни оздоблено фактурною штукатуркою, а підлогу оновлено; капітальний ремонт виконано в решті приміщень (костюмерній, кімнаті для духового оркестру, художника, кабінеті директора, гардеробній, роздягальні, підсобках та ін.), відремонтовано також і сцену.

Крім того, залізничники придбали для Будинку науки і техніки нове звукове та світлове обладнання, завезли «свіжі» меблі та крісла в глядацький зал.

Усі роботи, загальна вартість яких перевищила 2 млн гривень, виконувалися силами та коштом Придніпровської магістралі.

Вітаючи городян з помітною подією у житті Апостолового, начальник Придніпровської залізниці Ігор Гладкіх зазначив, що підприємство завжди приділяло і надалі буде приділяти особливу увагу місцям компактного проживання залізничників - таким, як Апостолове, Синельникове та інші, адже від благополуччя місцевого населення (а це переважно працівники залізниці, члени їх родин чи близькі) залежить добробут і самої магістралі.

«Шість років тому ми звели в Апостоловому сучасний залізничний вокзал, затим був дитячий майданчик, побудований зусиллями залізничників та місцевого депутатського корпусу, тепер – справжній палац культури. І вся ця краса – для людей», - наголосив Ігор Гладкіх.

Міський голова Володимир Протеняк подякував придніпровським залізничникам за щойно відкритий після реконструкції заклад культурно-масового відпочинку городян, а також за усі місцеві об’єкти магістралі, які традиційно стають справжньою окрасою Апостолового.

Урочистості завершилися концертом аматорських колективів Придніпровської залізниці, насамперед, місцевих (дитячого танцювального ансамблю «Зернятко», народного пісенного ансамблю «Жайвір»), а також гостей із Дніпропетровська – відомого в Україні та за її межами дитячого танцювального колективу «Орлятко».

Насамкінець заходу, працівники оновленого Будинку науки і техніки, який, без сумніву, швидко поверне собі статус важливого центру місцевого дозвілля, запевнили присутніх, що «виховуватимуть таланти, радуватимуть городян і даруватимуть наснагу придніпровським залізничникам».