slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року в касах залізниці пасажири замовили близько 1 мільйона склянок чаю 6/8/2013

Усе більше пасажирів Придніпровської залізниці замовляють чай під час придбання квитка у залізничній касі. Так, за 7 місяців 2013 року через квиткові каси магістралі придбано 966 тис. 408 склянок чаю, що на 163 тис. 630 склянок більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, що оформлення послуги надання чаю у вагонах поїздів через квиткову касу здійснюється виключно за бажанням пасажира. Під час оформлення проїзного документу касир інформує громадянина про можливість оплати зазначеної послуги у складі квитка. У разі відмови пасажира від поїздки вартість оформленої послуги повертається повністю.

Довідка: оплата послуги надання чайної продукції у вагонах поїздів через квиткову касу впроваджена з метою підвищення рівня сервісу на залізничному транспорті, зменшення навантаження на провідників пасажирських вагонів.

Важливим є той факт, що при оплаті послуги через залізничну касу пасажиру гарантується його фіксована ціна. Наразі склянка чаю у поїздах формування Придніпровської залізниці коштує 3 грн.

Вартість однієї склянки чаю, оформленої через квиткову касу та наданої в поїзді, є однаковою.