slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За крадіжки на залізниці на минулому тижні затримали 19 громадян 12/8/2013

Працівники відомчої воєнізованої охорони Придніпровської залізниці протягом минулого тижня, з 5 по 11 серпня 2013 року, попередили 13 крадіжок вантажів та майна підприємства на суму близько 17 тис. грн. За підозрою у їх скоєнні затримано 19 осіб.

Так, 5 серпня під час оперативно-профілактичних заходів на перегоні Таврійськ – роз’їзд Орлянка оперативна група стрілецької Мелітополь попередила крадіжку 470 кг вугілля, скинутого з вагона. Затримано 2-х непрацюючих громадян, яких разом із вкраденим передали до лінійного пункту міліції на станції Таврійськ.

Наступного дня під час оперативно-профілактичних заходів на перегоні П’ятихатки – Желєзнякове оперативна група стрілецької команди Верхівцеве затримала непрацюючого громадянина, який автомобілем намагався вивезти 3 тенти, знятих з вагонів. Чоловіка разом із вкраденим майном передали до лінійного відділу міліції на станції П’ятихатки.

Восьмого серпня під час оперативно-розшукових заходів на перегоні Апостолове - Радушна оперативна група стрілецької команди Апостолове попередила крадіжку 1900 кг сталевої катанки, скинутої з вагона. Крадіїв затримати не удалось.