slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Через дії вандалів у приміських поїздах залізниця зазнає значних збитків 20/8/2013

Вандали продовжують псувати рухомий склад приміських поїздів Придніпровської залізниці, чим завдають значних збитків підприємству, ставлять під загрозу комфорт та безпеку пасажирів і самих залізничників.

Так, за 7 місяців поточного року зафіксовано 28 випадків пошкодження вагонів приміських поїздів (проти 17 - за аналогічний період 2012 року) на суму 15,7 тис. гривень.

Найчастіше вагони приміських поїздів розфарбовують, б`ють у них шибки як зсередини, так і ззовні, псують деталі інтер’єру (зривають двері, відривають ручки, металеві рейки, шкодять обшивку сидінь тощо).

По кожному випадку псування та розобладнання моторвагонного рухомого складу залізничники направляють матеріали до лінійних органів міліції, де вживають дії до виявлення винних і притягнення їх до відповідальності.

Придніпровська ж залізниця звертається до громадян із проханням відповідально ставитись до збереження рухомого складу та залізничної інфраструктури загального користування, не наражати на небезпеку себе та працівників, які забезпечують пасажирські перевезення.

Крім того, наголошуємо на тому, що зношеність приміських поїздів на підприємстві сьогодні становить 75-80%. Щоб утримувати їх у робочому стані, забезпечуючи приміські пасажирські перевезення, які на три чверті є соціальними, придніпровським залізничникам доводиться докладати значних зусиль і витрачати великі кошти.