slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Відпочинок дітей працівників Придніпровської залізниці 21/8/2013

Однією з важливих умов соціального захисту залізничників, членів їх родин та ветеранів залізничної галузі є організація оздоровлення та відпочинку у дорожніх пансіонатах та дитячих оздоровчих закладах (ДОЗ), що передбачено Колективним договором Придніпровської залізниці.

Цього літа у дитячих оздоровницях магістралі набрались сил та відпочили 3 тис. 544 дитини з родин залізничників Придніпровської.

Зокрема, у трьох дорожніх оздоровницях побувало 2 тис. 869 дітлахів: у ДОЗ імені Ю.О.Гагаріна (м. Євпаторія) - 917, у «Айвазовському» (м. Феодосія) - 740, у «Соколі» (Арабатська стрілка) – 1212.

Ще 675 дітей весело та корисно провели літо у закладах оздоровлення, які знаходяться на балансі Дніпропетровського тепловозоремонтного та Запорізького електровозоремонтного заводів. Так, у ДОЗ «Маяк» (Арабатська стрілка) відпочили 524 дітей, у «Юному локомотивці» (с. Великий Луг) – 151.

Нагадаємо, що на підготовку відомчих закладів оздоровлення до літнього сезону 2013 року (ремонт, закупівлю необхідних меблів, техніки тощо) Придніпровська залізниця направила більше 7 мільйонів гривень.

Довідка: Згідно з Колективним договором підприємства працівники магістралі, їх діти та пенсіонери-залізничники отримують путівки за 20-30% від їхньої фактичної вартості.