slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці визначили кращих поїзних диспетчерів 21/8/2013

На Придніпровській залізниці визначили переможців щоквартального конкурсу поїзних диспетчерів на приз Героя Соціалістичної праці М.Т.Закорка.

За результатами 2-го кварталу кращим за професією визнано поїзного диспетчера Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Валерія Шевчика. За досягнуті показники у роботі, високу професійну майстерність його нагороджено дипломом, перехідним призом та грошовою премією у розмірі 4,5 тис. гривень.

Друге місце посів поїзний диспетчер Криворізької дирекції залізничних перевезень Віталій Ткаченко, а третє - поїзний диспетчер Запорізької дирекції залізничних перевезень Ірина Захарова. Обох заохочено грошовими преміями у сумі 3 тис. та 2 тис. гривень відповідно.

Цьогоріч спільним рішенням керівництва підприємства та Дорпрофсожу розмір матеріального заохочення кращих поїзних диспетчерів магістралі суттєво збільшено (з 500, 750 та 1000 гривень раніше).

Нагадаємо, що метою щоквартального конкурсу на приз Героя Соціалістичної праці М.Т.Закорка є підвищення професійного рівня поїзних диспетчерів за рахунок вивчення ними передового досвіду, впровадження в організацію поїзної та експлуатаційної роботи новітніх методів та ідей, стимулювання якісної та ритмічної взаємодії з сусідніми дирекціями і залізницями тощо.

Диспетчерів, які протягом календарного року не менше двох разів займатимуть першу сходинку п’єдесталу у фаховому змаганні, буде додатково заохочено безкоштовною путівкою в один з оздоровчих закладів Придніпровської залізниці та привілеєм обирати бажаний період для чергової відпустки.