slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники аналізують пасажиропотік до місць відпочинку та зворотно 22/8/2013

У розкладі руху пасажирських поїздів, які наразі курсують Придніпровською залізницею у південному напрямку та зворотно, 67 пар поїздів формування Укрзалізниці, РЖД (Російська Федерація) та БЧ (Республіка Білорусь) – як графікових, так і додаткових.

На 22-28 серпня у цих поїздах пасажирам (громадянам України та країн СНД) запропоновано 492 956 місць до місць відпочинку та зворотно.

На поточний момент уже реалізовано 337 384 місця (68%), у вільному продажу залишається 155 572 місця.

Залізниці постійно здійснюють аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і проводять роботу із забезпечення цих перевезень.

Оскільки на поточний момент спостерігається збільшення пасажиропотоку з місць відпочинку, вишукуються резерви для призначення додаткових поїздів на окремі дати підвищеного попиту.

Так, для вивезення відпочивальників з Криму до столиці Придніпровська залізниця на найближчі вихідні призначила два додаткових поїзди сполученням Сімферополь – Київ – Сімферополь (№ 294/293 та № 532/531).

Довідка: інформація щодо наявності вільних місць у вищезазначених та інших поїздах, вартість проїзду, час відправлення поїзда зі станції та маршрут його курсування можна переглянути у будь-який час за допомогою офіційної Online- системи бронювання і продажу квитків http://booking.uz.gov.ua//