slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Мінська дитяча залізниця вперше прийняла українських колег – юних залізничників Запоріжжя 22/8/2013

Делегація з 10 кращих вихованців Запорізької дитячої залізниці (ЗДЗ) на чолі її з начальником Михайлом Черненьким першою з-поміж українських колег відвідала Мінську дитячу залізницю (Республіка Білорусь), аби обмінятись досвідом.

Під час візиту юні залізничники обох країн провели ряд теоретичних занять, позмагались у конкурсі «Розумник-шоу» та на практиці показали, як вправно виконують свої професійні обов’язки.

Не забули і про дозвілля, яке на найвищому рівні для запоріжців організували білоруські колеги. Українській дітворі провели незабутню екскурсію Мінськом, який вразив їх своєю архітектурою, чистотою, якісними дорогами та грандіозними спортивними спорудами, що незабаром прийматимуть чемпіонат світу з хокею, - гірськолижною трасою, велодромом та 4-ма льодовими аренами.

Особливе враження на представників ЗДЗ справила сумнозвісна Хатинь, усі мешканці якої були знищені німецькими загарбниками під час Великої Вітчизняної війни.

А на запрошення генерала Олександра Метли юні залізничники відвідали архітектурно-історичний комплекс «Лінія Сталіна» - передвоєнний укріпрайон на західному кордоні колишнього СРСР, ініціатором створення якого був саме Олександр Васильович. Тут юні залізничники оглянули відновлені дзоти, окопи, траншеї, пункти спостереження, воєнну техніку того часу. У подарунок від генерала діти також отримали його книгу, яка розповідає про цей історичний об’єкт.

За словами начальника ЗДЗ Михайла Чорненького, поїздка до Мінська була надзвичайно цікавою, корисною та повчальною - дітлахи загорілись бажанням ще раз відвідати своїх колег із Білорусі.