slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Цьогоріч на залізниці працевлаштовано 173-х випускників профільних навчальних закладів 29/8/13

Придніпровська залізниця є одним з найбільших роботодавців на території Дніпропетровської, Запорізької областей та АР Крим.

Цьогоріч підприємство до своїх служб та структурних підрозділів працевлаштувало 173-х випускників профільних навчальних закладів.

Троє з них наразі освоюються у службі будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, вісім – у вагонному господарстві, чотирнадцять – у службі електропостачання, десять – у пасажирській, сорок два – у колійному господарстві, двадцять набиратимуться досвіду у службі локомотивного господарства, стільки ж – у службі сигналізації та зв’язку. Ще двох вчорашніх студентів працевлаштовано до відомчої воєнізованої охорони, троє займаються інформаційно-обчислювальними технологіями, а ще двоє - допомагають в організації приміських пасажирських перевезень.

До структурних підрозділів Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень направлено двадцять чотири випускники, Криворізької – сім, Запорізької та Кримської - сімнадцять.

Слід зазначити, що у новому навчальному році за направленнями залізниці у профільних вишах I-IV рівнів акредитації навчатиметься сімдесят один студент: двадцять сім - у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна, чотири – в Українській державній академії залізничного транспорту, двадцять дев’ять – у Дніпропетровському, а одинадцять – у Сімферопольському коледжі транспортної інфраструктури.