slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Перевезення швидкісними поїздами на маршруті Дніпропетропетровськ-Сімферополь та зворотно 30/8/2013

З початку курсування швидкісних поїздів категорії Інтерсіті+ (Hyundai Rotem) у сполученні Дніпропетровськ-Сімферополь та зворотно ними скористались 26 тис. 222 пасажири.

Нагадаємо, що пасажири першого класу поїздів Інтерсіті+, купуючи квитки on-line через сайт http://booking.uz.gov.ua, мають можливість включити до вартості проїзного документа вартість ланч-боксу (продуктового набору). Для цього достатньо поставити галочку у відповідному полі під час бронювання квитка.

Пасажири, які купують проїзні документи у квитковій касі, за бажанням можуть придбати ланч-бокс. Для цього необхідно сказати про це квитковому касиру при купівлі квитка. Вартість ланч-боксу становить 40 грн. Пасажири першого класу мають можливість отримати стандартний ланч-бокс, так і самостійно сформувати продуктовий набір відповідно до запропонованого асортименту вагона-буфета у межах цієї вартості.

Довідка: Швидкісний поїзд категорії Інтерсіті+ (Hyundai Rotem) №152 сполученням Дніпропетровськ – Сімферополь – Дніпропетровськ розпочав своє курсування 27 травня 2013 року. Щоденне його відправлення з Дніпропетровська о 08.45, прибуття до Сімферополя о 13.40, зворотно - о 17.04, у Дніпропетровську - в 21.59.