slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці колишню працівницю привітали зі сторіччям 3/9/113

Днями на Придніпровській залізниці вітали унікальну за віком та долею жінку – колишню працівницю підприємства Марію Сергіївну Солоділову, якій виповнилось сто років.

Попри роки та нелегкі випробування, що випали на її життєвий шлях (важке дитинство у бідняцькій родині, голодомор та війну, в якій вона втратила брата, раннє вдівство), Марія Сергіївна бадьора та усміхнена. Говорить, що ніколи не втрачає оптимізму, бажання активно і змістовно жити.

«Багато років займалась художньою самодіяльністю – співала, танцювала, грала на бандурі та в аматорському театрі, - говорить ювілярка. – Моя улюблена роль – Наталка Полтавка. А ще я дуже люблю все живе - тварин, птахів, рослини, людей, особливо дітей».

Вочевидь, саме в цьому секрет довголіття невтомної пенсіонерки. Бо все своє життя Марія Сергіївна – не тільки у гущавині подій, але й серед людей. Спочатку, прямо у виробничих цехах, навчала грамоті робітників металургійного комбінату в Дніпродзержинську, затим на Далекому Сході, куди поїхала за комсомольським покликом, – працівників цегляного заводу. Останні десятиліття свого трудового життя як вихователька віддала малечі в дитсадочку №21 Придніпровської залізниці.

Від імені керівництва магістралі сторічну ювілярку вітав в.о. начальника Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Анатолій Борецький, який подякував Марії Сергіївні за невтомну працю і неспокійну вдачу, що ніколи не давала їй стояти осторонь життя придніпровських залізничників.

Колишню працівницю заохочено подякою та грошовою винагородою від керівництва Придніпровської залізниці та цінним подарунком – від колективу Дніпропетровської дирекції, звідки М.С.Солоділову проводжали на заслужений відпочинок.