slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці дбають про збереження вантажів,які перевозять 3/9/2013

За 8 місяців 2013 року силами оперативних груп воєнізованої охорони (ВОХР) Придніпровської залізниці попереджено 122 спроб викрасти вантажі, які перевозить підприємство, на суму більше 73 тис. грн, затримано 101 зловмисника.

Серед вантажів, які в цей період «мали попит» у крадіїв, були вугілля, брухт, металопрокат, тенти для укриття вантажів, феросплави та мінеральні добрива.

У службі ВОХР найбільш криміногенними називають ділянку Синельникове-2 – Вишневецьке – Роздори, станції Богуславський, Миколаївка-Донецька та Чаплине Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень, ділянку П’ятихатки – Залізнякове та станцію Воскобійня (Криворізька дирекція), перегін Таврійськ – роз’їзд Орлянка, станції Таврійськ, Багерове, Чистопілля (Кримська дирекція).

Для збереження вантажів, які перевозить підприємство, попередження їх розкрадання сторонніми особами на найбільш криміногенних ділянках залізниці виставляються пости та пікети, в тому числі й пересувні, у складі бійців відомчої воєнізованої охорони; відбувається оперативне реагування на будь-які повідомлення про злочинні зазіхання на вантажі. Спільно з представниками транспортної міліції здійснено 44 перевірки пунктів прийому брухту.