slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Через порушення правил безпеки на залізниці з початку року травмувалось 85 громадян 3/9/2013

За 8 місяців 2013 року через порушення правил безпеки на залізничному транспорті на Придніпровській залізниці травмувалось 85 громадян, не пов’язаних із виробництвом, серед яких 6 дітей віком до 16-ти років.

За даними служби охорони праці Придніпровської залізниці більшість людей (51) отримала травми на території станцій, 34 - на залізничних перегонах.

Також залізничники з`ясували, що чоловіки більш схильні до порушень правил безпечної поведінки, ніж жінки (58 проти 27 відповідно), і що найчастіше люди травмуються у вечірні години - між 18.00 та 24.00.

А от основні причини травмування залишаються незмінними: перехід залізничних колій перед потягом, що наближається, якщо до нього залишилось менше 400 метрів, або у невстановлених місцях, ходіння коліями чи вздовж них на відстані менше 5 метрів від крайньої рейки, знаходження на платформі ближче ніж за півметра від краю під час руху поїзда, перехід колії одразу після проходу поїзда (не впевнившись, що поряд не проходить інший рухомий склад), перебування у негабариті тощо.

Аби попередити невиробничий травматизм, залізничники вживають комплекс організаційно-технічних заходів.

Зокрема, пасажирів регулярно сповіщають через гучномовець про рух поїздів чи маневрового рухомого складу, капітально ремонтують залізничні переїзди, покращують видимість на них, оновлюють прилади зовнішнього освітлення на станціях, переїздах, посадкових платформах, встановлюють інформаційні стенди попереджувального змісту в місцях масового перебування пасажирів.

Крім того, проводиться постійна профілактично-роз`яснювальна робота із запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті серед учнів навчальних закладів, розташованих поблизу залізничних об’єктів. У ході останнього місячника залізничники охопили 52 тис. 727 учнів і студентів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів Дніпропетровської, Запорізької областей та АР Крим, для яких прочитали 757 лекцій.