slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Більше 3,5 тисячі дітей залізничників відпочили влітку 5/9/113

З початку літнього сезону у відомчих дитячих оздоровчих закладах (ДОЗ) Придніпровської залізниці відпочила та набралась сил 3 тис. 551 дитина працівників магістралі.

Так, у дорожніх оздоровчих закладах побувало 2 тис. 876 дітлахів: у ДОЗ ім. Гагаріна (м. Євпаторія) – 919, «Айвазовський» (м. Феодосія) прийняв 745 дітей, «Сокіл» (Арабатська стрілка) - 1212.

Крім того, 675 дітей відпочило у оздоровницях, підпорядкованих Дніпропетровському тепловозоремонтному та Запорізькому електровозоремонтному заводам: у ДОЗ «Маяк» (Арабатська стрілка) - 524 дитини, у «Юному локомотивці» (с. Великий Луг) - 151.

Нагадаємо, що однією з важливих умов соціального захисту залізничників, членів їх родин та ветеранів залізничної галузі є організація оздоровлення та відпочинку у дорожніх пансіонатах та дитячих оздоровчих закладах (ДОЗ), що передбачено Колективним договором Придніпровської залізниці.

На підготовку відомчих закладів оздоровлення до літнього сезону 2013 року магістраль направила більше 7 мільйонів гривень.

Згідно з Колективним договором підприємства працівники магістралі, їх діти та пенсіонери-залізничники отримують путівки за 20-30% від їхньої фактичної вартості.