slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця повністю задовольняє попит пасажирів на вивезення з Криму 6/9/2013

Як Придніпровська залізниця справляється з вивезенням пасажирів з Кримського півострову, чи вдосталь квитків на затребувані напрямки та про впевнений перехід підприємства на європейський рівень швидкісних перевезень говорили 6 вересня 2013 року під час прес-конференції в ІА «Днепр-Пост» (м. Дніпропетровськ) за участі начальника відділу вокзалів Придніпровської залізниці Івана Леводянського

Магістраль намагається у повному обсязі задовольнити попит громадян на перевезення залізничним транспортом. Її територією цілорічно курсують 17 поїздів складом Придніпровської залізниці та 26 – складом інших залізниць України. Літні ж перевезення забезпечують 5 поїздів Придніпровської залізниці, 83 поїзди інших залізниць та 81 – додатковий поїзд.

За словами Івана Леводянського, на літній період на Придніпровській залізниці пасажирам запропоновано 2 млн 904 тис. 928 місць, з яких реалізовано – 1 млн 519 тис. 525, у додаткових поїздах передбачалось 34 тис. 566 місць, реалізували трохи більше 27 тисяч.

Для забезпечення вивезення пасажирів з Криму в останні дні серпня Укрзалізницею було призначено 16 додаткових поїздів, з яких 11 - у напрямку Києва, по одному до Казані та Кірова, Воронежа, Харкова та Дніпропетровська. Також до складу поїздів київського та львівського напрямків включали 16 додаткових вагонів.

Складом Придніпровської залізниці на «пікові» дати літніх перевезень з Південного узбережжя Криму призначалося 7 додаткових поїздів, що виконали 40 рейсів: 4 поїзди на маршрут Сімферополь – Київ, по одному – на маршрути Сімферополь-Чернівці, Євпаторія-Київ та Сімферополь-Дніпропетровськ.

Також залізниця подбала і про вивезення дітей з кримських оздоровниць. Для цього магістраль призначила 3 спеціальних поїзди, які здійснили 70 рейсів з Євпаторії, Айвазовського, Генічеська, Бердянська, Сімферополя у напрямку Дніпропетровська, Кривого Рогу, Запоріжжя, Дніпродзержинська тощо. За літній період у дитячих поїздах підприємство перевезло 29 тис. 391 малого відпочивальника, що на 13 тис. 618 дітлахів більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

Як зазначив Іван Леводянський, «пік» літніх пасажирських перевезень у 2013 році припав на 25 серпня: цього дня залізничники задіяли 928 пасажирських вагонів з 1042 підготовлених для роботи влітку.

«Для більшості пасажирів виявились надзвичайно зручними та затребуваними швидкісні поїзди категорії Інтерсіті+ «Hyundai», які менш ніж за 5 годин довозять усіх бажаючих до Криму, а також зворотно. Завдяки швидкісним поїздам громадяни, скоротивши час у дорозі, зможуть довше побути на відпочинку», - підсумував Іван Семенович.

Оскільки сезон літніх перевезень ще триває, тож чимало відпочивальників продовжують перебувати у кримських оздоровницях. Спеціально для них Придніпровська залізниця подовжила до 16 вересня курсування поїзда № 90 Сімферополь-Дніпропетровськ. Саме після цієї дати магістраль прозвітує про успішне завершення сезону літніх перевезень та продовжить активно готуватись, аби повною мірою забезпечити обслуговування пасажирів у осінньо-зимовий період.

Довідка: На території Кримського півострова знаходяться 6 потужних залізничних вокзалів – Сімферополь, Севастополь, Джанкой, Керч, Євпаторія-Курорт та Феодосія та 46 станцій. Для обслуговування пасажирів у літній період Придніпровська залізниця додатково відкрила 43 квиткових каси, задіяла 7 пересувних.