slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кримські вокзали надають пасажирам якісні та актуальні послуги 9/9/2013

Класні вокзали Кримської дирекції залізничних перевезень (Феодосія, Євпаторія-Курорт, Керч) пропонують своїм пасажирам близько 60 різноманітних послуг – від бронювання, продажу квитків та операцій,пов`язаних з ними, до перебування у кімнатах відпочинку різної комфортності.

На цих вокзалах також подбають про зберігання ручної поклажі в автоматичних чи стаціонарних камерах схову, про великогабаритний багаж пасажирів, повернуть забуті ними речі.

Крім того, тут запропонують можливість скористатись багажним візком, комплекс послуг з відправлення-отримання багажу (вантажобагажу), зроблять потрібне пасажирові оголошення по вокзальному радіо, видадуть необхідну письмову довідку тощо.

Широкий спектр послуг надають і вокзальні сервіс-центри: приймання замовлень та оформлення проїзних документів, надання письмової довідки, користування кімнатою для нарад та відпочинку, міським телефоном, замовлення таксі, підзарядка мобільного телефону, ноутбуку, передавання та приймання факсимільних повідомлень, ксерокопіювання документів, комп’ютерні послуги (набір та друкування тексту з носія клієнта) тощо.

Пасажири Придніпровської залізниці та гості Кримського півострова охоче зупиняються в комфортних кімнатах відпочинку вокзальних комплексів. Наприклад, вокзал Євпаторія-Курорт пропонує два номери класу «Люкс» - дво- та тримісний, вокзал Феодосія - двомісний номер підвищеної комфортності, одно-, дво-, три- та чотиримісні номери. У кімнатах відпочинку є телевізор, холодильник, можна користуватись плиткою, праскою, душем, СВЧ-піччю.

На кожному з цих вокзалів діють платні туалети, а на вокзалі Феодосія пасажири можуть навіть випрати брудний одяг.

На вокзалі станції Євпаторія-Курорт час до поїзда можна скоротати у залі очікування підвищеної комфортності (зал очікування №2), а на вокзалі Керч - скористатись залом для прийому офіційних делегацій.

    Адреси вокзалів та довідкові телефони:
  • вокзал станції Феодосія, проспект Айвазовського,1 тел.(06562) 3-02-91;
  • вокзал Євпаторія-Курорт, вул. Інтернаціональна, 126 тел. (06569) 5-14-11, 9-11-17;
  • вокзал Керч, площа Привокзальна, 3 тел. (06561) 2-01-30, 7-98-82, 7-98-53.