slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця цього року оздоровить 1384 пенсіонерів та ветеранів галузі 9/9/2013

З початку року у відомчих пансіонатах Придніпровської залізниці відпочило 850 пенсіонерів та ветеранів підприємства: у пансіонаті ім. Ю.О.Гагаріна (м. Євпаторія) - 260 колишніх працівників магістралі, «Прибій» (м. Генічеськ) – 200, «Запоріжжя» (м. Генічеськ) – 96 чоловік, «Феодосія» (м. Феодосія) – 220.

Крім того, 74 ветерани підприємства для підтримки свого здоров’я побували у лінійній лікарні селища Клубівка (Хмельниччина).

Загалом же Придніпровська залізниця запланувала оздоровити цього року 1384 своїх колишніх працівників.

Нагадаємо, що Придніпровська залізниця дбає, аби кожен її працівник після виходу на заслужений відпочинок був соціально захищеним, мав змогу відпочити та оздоровитись у дорожніх пансіонатах та санаторіях.

У відомчих пансіонатах магістралі створені всі умови для якісного відпочинку та оздоровлення людей похилого віку - від комфортних, затишних корпусів до першокласного медичного обладнання і висококваліфікованого персоналу, а також доброзичлива тепла атмосфера.

Колективним договором підприємства передбачено, що працівники магістралі, їх діти та пенсіонери-залізничники отримують путівки за 20-30% від їхньої фактичної вартості.