slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На криворізьких вокзалах пасажири отримають необхідні їм послуги 10/9/2013

Жителів та гостей Криворізького регіону сьогодні обслуговують 6 класних вокзалів Придніпровської залізниці (Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Марганець, Апостолове, Нікополь, Рокувата), які пропонують їм повний комплекс послуг, що надаються на залізничному транспорті.

На кожному вокзалі пасажири можуть оформити в касах квитки у внутрішньому сполученні, до країн СНД і Балтії (крім бюро замовлень, сервіс-центру та його філій), повернути платежі за невикористаний проїзний (перевізний) документ, зарезервувати місця за груповими заявками, оформити плацкарт (транзитні пасажири), переоформити проїзний документ чи поновити пошкоджений, роздрукувати квиток, замовлений через мережу Інтернет, чи оформити його за попереднім замовленням, у тому числі й по телефону; фізичні та юридичні особи можуть попередньо надати індивідуальні замовлення на резервування місць у поїздах міжнародного сполучення.

На криворізьких вокзалах подбають про схоронність ручної поклажі пасажирів у стаціонарних та автоматичних камерах схову, а також про зберігання великогабаритних речей та ручної поклажі, прибулого вантажу (вантажобагажу), у тому числі й понад встановлений термін, про забуті пасажирами речі тощо.

Також пасажири можуть скористатися послугами носія для перенесення ручної поклажі чи великогабаритних речей доз вагона до необхідного місця у межах вокзалу чи привокзальної площі.

Працівники вокзалу повідомлять одержувача багажу (вантажобагажу) телефоном, поштою чи телеграфом про прибуття його на вокзал; на замовлення пасажирів дадуть оголошення по вокзальному радіо; оформлять доставку експрес – передачі до поїзда. На вокзалі також готові повідомити телефонограмою (телефоном) начальника поїзда і начальника вокзалу у випадку, коли проїзні документи залишилися у особи, яка проводжала пасажира, перевезти експрес-передачу багажним вагоном тощо.

Крім того, на усіх вокзалах можна підзарядити мобільний телефон чи ноутбук, скористатись службовим телефоном, залом очікування підвищеної комфортності чи платним туалетом (Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг), тут же працюють «Бюро знахідок».

Широкий спектр послуг нададуть пасажирам і у сервісних центрах (Кривий Ріг-Головний), зокрема, допоможуть із замовленням таксі, бронюванням місць у готелі міста, придбанням місць у інших видах транспорту, ксерокопіюванням документів, тощо.

    Вокзали Криворізької дирекції, їх адреси та телефони:
  • Вокзал Апостолове, м. Апостолове, пл. Привокзальна, 5, тел. (05656) 2-21-44.
  • Вокзал Кривий Ріг-Головний, м. Кривий Ріг, вул. Ленінського Комсомолу, 1, тел. (0564) 408-43-70, 408-43-71.
  • Вокзал Нікополь, м. Нікополь, вул. Героїв Чорнобиля, 54, тел. (05662) 65- 92-61.
  • Вокзал Кривий Ріг, м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе,.11, тел. (0564) 407-08-74.
  • Вокзал Марганець, м. Марганець, пл. Привокзальна, 1, тел. (05665) 2-24-32.
  • Вокзал Рокувата,м. Кривий Ріг, вул. 23-Лютого, 3А, тел. (05642) 36-86-05.