slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

90 випускників Запорізької дитячої залізниці стали студентами профільних закладів 17/9/2013

Запорізька дитяча залізниця (ЗДЗ) залишається кузнею кадрів для Придніпровської залізниці та її структурних підрозділів.

Цьогоріч ЗДЗ дала путівку в доросле життя 137 своїм випускникам, 90 з яких стали студентами профільних навчальних закладів Запоріжжя та Дніпропетровська.

Так, 42 колишні вихованці дитячої магістралі поповнили ряди студентів Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту, 43 – Запорізького металургійного коледжу, а п’ятеро гідно представлятимуть ЗДЗ у Дніпропетровському коледжі транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, що Запорізька дитяча залізниця має високий рейтинг серед дитячих залізниць України та ближнього зарубіжжя. У цьому році її вихованці в черговий раз вибороли звання найкращих знавців своєї справи та стали переможцями IX Всеукраїнського зльоту юних залізничників, який на початку літа проходив на базі Харківської дитячої магістралі. Представники ЗДЗ, які посіли перше загальнокомандне місце, були кращими у 4-х з 5-ти номінацій.

Довідка: Запорізька дитяча залізниця, яку відкрили 19 травня 1972 року, - найдовша дитяча залізниця України. Її протяжність – 8,6 км. На шляху слідування є штучний тунель завдовжки 80 м. ЗДЗ є справжньою оазою серед промислового мегаполісу: на своїй території має єдиний в Запоріжжя зоокуточок, акваріум, тераріум та зимовий сад.