slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придн. зал. пропонує пасажирам якісний вокзальний сервіс 24/2/2011

Добігає кінця зима. Весняне тепло традиційно приносить пожвавлення в усі сфери нашого життя. Зазвичай активізуються й любителі туристичних мандрів та ділових подорожей. Придніпровська залізниця готова запропонувати подорожуючим не тільки комфортне перевезення, але й якісний вокзальний сервіс.

Наприклад, на залізничному вокзалі Дніпропетровська є два сервіс-центри, де можна отримати комплексне обслуговування: забронювати проїзні документи, замовити номер у готелі, таксі, послуги носія, скористатися факсом, персональним комп’ютером з доступом до мережі Інтернет, відправити електронну пошту тощо, а також кілька залів очікування, в тому числі для пасажирів з дітьми (тут є можливість переповити й нагодувати немовлят та розважити дітей більш старшого віку), зал очікування підвищеного комфорту на 192 місця та VIP-зал на 96 місць. Для ділових зустрічей на вокзалі обладнано зал прийому офіційних делегацій на 20 осіб, крім того, тут є кімната короткочасного відпочинку на 3-9 чоловік, а також вісім кімнат відпочинку на 15-17 койко-місць (два однокімнатні номери підвищеного комфорту з двоспальним ліжком, одна тримісна кімната та п’ять кімнат, розрахованих на двох осіб).

На вокзалі Запоріжжя-1 для пасажирів працює сервісний центр, є зал очікування підвищеного комфорту на 36 місць та чотири номери для відпочинку на 10 койко-місць: по одній кімнаті на одну, двох, трьох та чотирьох осіб.

Особливістю вокзалу Сімферополь є сауна, розрахована на чотирьох відвідувачів. Улітку із задоволенням можна перепочити в прохолодному приміщенні просторого VIP-залу на 32 місця чи залу очікування підвищеного комфорту на 248 місць. Для транзитних пасажирів, а також гостей столиці Кримського півострова на привокзальній площі відновлено три корпуси кімнат відпочинку, розрахованих на будь-який смак і гаманець, у тому числі й для пасажирів з дітьми. Десятикімнатний корпус пропонує двокімнатний, двомісний та одномісний номери підвищеного комфорту, чотири звичайні двомісні номери та три номери на трьох осіб в кожному. Інший корпус, семикімнатний, має по два двомісні та одномісні номери, однокімнатний номер з двоспальним ліжком та двокімнатний люкс. Ще один корпус розрахований на вісім кімнат, серед яких два чотиримісні номери, по три – двомісних та тримісних. Крім того, у приміщенні вокзалу є кімната відпочинку для інвалідів на візках (на два ліжка), а також сервіс-центр для обслуговування пасажирів. У приміщенні кімнат відпочинку підвищеного комфорту відкрито зал для прийому офіційних делегацій на 18 чоловік та конференц-зал на 60 осіб - дуже зручний для проведення семінарів і нарад, бо влітку більшість організаторів прагне провести такі заходи саме в Криму, щоб після напруженої праці їх учасники мали можливість відпочити біля моря. У центральній будівлі вокзалу Сімферополь розташований чудовий ресторан, де вас привітно зустрінуть, смачно та недорого нагодують висококваліфіковані кухарі й офіціанти, за бажання тут можна замовити комплексні сніданки, обіди, вечері чи навіть багатолюдний банкет, адже зал вміщує до 200 гостей.

На залізничному вокзалі міста-героя Севастополь подорожуючим завжди відчинені двері у кімнатах відпочинку, ще й за помірними цінами. Це одномісний люкс, два двомісні люкси, одномісний та двомісний напівлюкси, три двомісні номери, по одному номеру на трьох, чотирьох, п’ятьох та шістьох осіб. До святкування 225-ї річниці міста у червні 2008 року в будівлі севастопольського вокзалу були оновлені приміщення залів очікування, касових залів, сервісного центру, де можна не тільки придбати квитки, а й приємно відпочити за чашечкою чаю або кави.

Тож запрошуємо пасажирів скористатись вокзальним сервісом Придніпровської залізниці.