slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Офіційне спростування інформації, поширеної ІА «РІЦ» 18/9/2013

13 вересня 2013 року інформаційна агенція «РІЦ» (м. Дніпропетровськ) опублікувала інформаційне повідомлення «Работники Пятихатского локомотивного депо с 17-го сентября будут выброшены на улицу», яке містить критику на адресу керівництва ДП «Придніпровська залізниця» у зв’язку з реорганізацією П’ятихатського локомотивного депо.

Без вивчення думки залізничників РІЦ оприлюднив відомості, свідомо спотворені «неравнодушными деятелями профсоюза», яким, з огляду на цитування відомчих документів, правда добре відома.

Такий підхід до інформування громадськості з боку нібито незалежного Інтернет-видання викликає на ДП «Придніпровська залізниця» щонайменше подив.

Дійсно, наказ від 26.06.2013 №372/Н «Про зміни в організації виробництва та праці у відокремлених структурних підрозділах Державного підприємства «Придніпровська залізниця» передбачає реорганізацію відокремленого структурного підрозділу «П’ятихатське локомотивне депо» ДП «Придніпровська залізниця» шляхом приєднання його до відокремленого структурного підрозділу «Дніпропетровське локомотивне депо» того ж підпорядкування в статусі оборотного локомотивного депо.

Мета цієї реорганізації – привести чисельність та штат працівників у відповідність до обсягів виконуваних робіт, які з року в рік зменшуються, оптимально використовувати трудові і матеріальні ресурси залізниці, щоб забезпечити стабільну роботу підприємства, зберегти його кадровий потенціал, створити умови для технічного переоснащення тягового рухомого складу магістралі.

Утім, після своєї реорганізації П’ятихатське локомотивне депо повністю збереже характер та обсяги виконуваних ним робіт, місце своєї дислокації, штатну чисельність робітничих професій, наявні розміри заробітної плати та грошових заохочень, усі соціальні пільги, якими користувалися працівники депо до його реорганізації.

Вивільненню згідно з Додатком 1 до вищевказаного наказу підлягають 25 одиниць (21 особа та 4 вакансії) із 525 одиниць загальної штатної чисельності депо. Це керівний, інженерно-технічний склад та працівники бухгалтерії.

Відповідно до кадрової політики Укрзалізниці, яка не передбачає скорочення працівників у зв'язку зі структурними змінами, запровадженням сучасних технологій та удосконаленням технологічних процесів, працівникам депо, чиї посади підпали під вивільнення внаслідок реорганізації, було запропонованo працевлаштування в самому П’ятихатському локомотивному депо або в місцевих структурних підрозділах Придніпровської залізниці, а також за потреби перепідготовку коштом підприємства.

Наразі 16 вивільнених працівників уже працевлаштовані в П’ятихатському локомотивному депо, ще 4 – в інших структурних підрозділах П’ятихатського вузла (ПМС-237, ПЧ-11, ВЧД-16). Питання з рештою вирішуватиметься після виходу з лікарняних по вагітності й пологах та у зв’язку з тривалою хворобою.

Для зручності працівників П’ятихатського локомотивного депо процедуру їх працевлаштування, пов’язаного зі змінами в організації виробництва та праці, представники кадрової служби Дніпропетровського локомотивного депо провели на виїзді у П’ятихатках.

Щодо Дніпропетровського локомотивного депо інформуємо, що цей структурний підрозділ Придніпровської залізниці забезпечує комплексні перевезення – як пасажирські, так і вантажні, тож приєднання до нього П’ятихатського локомотивного депо є цілком логічним кроком.

Звертаємось до керівництва РІЦ із вимогою негайно спростувати поширену ним неправдиву інформацію. Просимо всі ЗМІ, які дбають про свій імідж в інформаційному просторі, ретельно перевіряти подібні «сенсації», а також звертатись за коментарем до сторони, якої безпосередньо стосуються поширювані відомості.