slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця дбає про свій кадровий потенціал 18/9/2013

На Придніпровській залізниці проводиться постійна робота з підвищення професійного рівня працівників (підвищення кваліфікації, освоєння нових чи суміжних професій, перенавчання тощо).

У першому півріччі 2013 року на довгострокових курсах підвищили свою кваліфікацію 803 керівники та фахівці підприємства (до кінця року це зроблять ще 922 особи), на короткострокових навчалися 545 посадовців, курси цільового призначення пройшли 280 фахівців відповідних категорій.

Значна увага приділяється підготовці та перепідготовці працівників за новими спеціальностями у Дніпропетровському та Марганецькому центрах професійного розвитку персоналу залізниці (ЦПРПЗ), де залізничники опановують професії стропальника, оператора поста централізації, прийомоздавача вантажу та багажу в поїздах, складача поїздів, квиткового чи товарного касира, машиністів: незнімної дрезини, електропоїзда, тепловоза, електровоза, автомотриси, крана, бульдозера; оператора котельні, бригадира з поточного утримання й ремонту залізничної колії та штучних споруд, сигналіста, налагоджувача колійних машин та механізмів, чергового стрілочного посту, оглядача-ремонтника вагонів, оператора дефектоскопного візка, поїзного електромеханіка, провідника пасажирських вагонів, електромонтерів з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування, контактної мережі, тягової підстанції тощо.

Зокрема, у першому півріччі поточного року підготовку та перепідготовку за новими та суміжними професіями пройшли 762 робітники, з них 435 – у Дніпропетровському та Марганецькому центрах професійного розвитку персоналу залізниці, 268 - освоїли нові професії безпосередньо на виробництві, решта в Золотоніській технічній школі Укрзалізниці та інших навчальних закладах.

Крім цього, 2 тис. 482 робітники пройшли підвищення кваліфікації: 206 - у ЦПРПЗ, 32 - у Золотоніській технічній школі Укрзалізниці та 112 чоловік – у інших навчальних закладах.

Однак більшість представників робочих професій підвищує свою у кваліфікацію безпосередньо на виробництві: протягом 1-го півріччя 2013 року на робочих місцях підвищили свій кваліфікаційний рівень 2 тис. 124 особи, з них 802 за підсумками навчання отримали більш високий розряд (клас, категорію).