slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця нагадує правила перевезення тварин та птахів у приміських поїздах 18/9/2013

Часто, особливо у приміському сполученні, пасажири везуть із собою різних тварин та птахів.

Аби між власниками чотирилапих і пернатих та членами поїзних бригад не виникало непорозумінь, придніпровські залізничники нагадують правила перевезення тварин у приміських поїздах.

Так, згідно з "Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України" (п.35.7 - 35.9) великі собаки (вище 45 см) перевозяться у намордниках на металевій чи міцній шкіряній прив`язі під наглядом супровідника у тамбурі вагона поїзда (не більше 1 особини).

Власник, що подорожує з малими собаками (не більше 2-х), під час проїзду має тримати їх на руках або під своїм сидінням.

Великі та малі собаки перевозяться понад встановлену норму ручної поклажі.

Кімнатні тварини (не більше 2-х), свійська птиця (не більше 2-х місць ручної поклажі) перевозиться у ящиках, корзинах, клітках, розміри яких не перевищують розмірів ручної поклажі.

Великі та малі собаки (крім однієї особини), кімнатні тварини, декоративні птахи та свійська птиця (окрім одного ящика, корзини та клітки) перевозяться за додатково придбаним квитком, що становить половину вартості проїзду дорослого пасажира.