slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники готують приміські поїзди до зимових перевезень 8/10/2013

На Придніпровській залізниці триває осінній комісійний огляд приміського рухомого складу, який обслуговуватиме пасажирів у холодні пори року.

Наразі до роботи взимку вже підготовлено 104 секції приміських електропоїздів з 269, які взагалі підлягатимуть огляду. Ці секції пройшли спецмиття, 25 з них пофарбували повністю, 32 – частково. Салони вагонів привели у належний санітарно-гігієнічний стан, виконали комплекс робіт з поточного ремонту та технічного обслуговування.

Першочергова увага під час комісійного огляду приділяється справності систем електроопалення вагонів, підігріву водних баків у секціях, обладнаних санвузлами, самих санвузлів; заміні «літніх» мастил на локомотивах та моторвагонному рухомому складі на «зимові», що забезпечить безперебійну роботу техніки взимку, а також дотриманню вимог пожежної безпеки.

Так, у приміському рухомому складі повністю перевірено кріплення електричних дротів, наявність додаткової ізоляції у місцях контакту з різними поверхнями, правильність прокладання проводів і кабелів, справність пожежної сигналізації, апаратури захисту від струму короткого замикання, укомплектування вагонів та локомотивів первинними засобами пожежогасіння тощо.

Загалом на підготовку приміського рухомого складу до роботи в осінньо-зимовий період Придніпровська магістраль планує направити близько 3 млн гривень.

Крім того, у зв’язку зі зниженням температури зовнішнього повітря до +5º С та нижче у приміських поїздах Придніпровської залізниці вже почали опалювальний сезон.